PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 772
oceny
6,8 10 1 36772
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Witam;) niestety nie mogłam obejrzeć koncówki filmu (zostałam wygoniona przez tatę:P) i chciałabym się Was zapytac jak sie on skonczyl? Ostatni moment jaki widziałam to taki, że Sandra Bullock rozmawiala z tym Charliem chyba. Wtedy kiedy próbował się do niej dobierać. Bardzo proszę o odpowiedź;) A ogólnie to film bardzo fajny:))

ocenił(a) film na 7
basienka310

Łoł to jeszcze duużo nie oglądałaś...Ciężko będzie to wyjaśnić.
Chyba że chodzi Ci o to gdy ją dusił...

Zarrock

Nie, ona robiła mu zdjęcia. Siedziała w samochodzie rozmawiała przez telefon i przylazł on. Jaka była sama koncowka? Zamkneli ich?

basienka310

ten co z nim rozmawiała ( Richard) to nie żyje, a ten drugi (Justin) poszedł do więzienia (ale nie wiem czy go skazali na śmierć)... ale jak to sie wszystko stało to już długa historia...

ocenił(a) film na 7
basienka310

Aja właśnie nie widziałam filmu od momentu,gdy obaj ci 'chlopcy' chcieli popelnic samobojstwo, ale nie popelnili i już póniej poszłam ;( A jak zginą ten Richard ?

gabrysia_gajewska

No więc: oni nie popełnili tego samobójstwa, pistole Richarda nie był w ogóle naładowany i on czekał aż Justin strzeli pierwszy, ale Justin nie strzelił bo sie zawahał i po chwili zorientował się że jego pistolet jest nabity, a Richarda nie, więc zaczął mierzyć do Richarda. Wtedy przyszła Cassie i powiedziała żeby tego nie robił. Wtedy Richard zabrał Justinowi pistolet ( nie pamiętam w jaki sposób, ale chyba zaczęli się szamotać), no i zaczął strzelać, zranił Justina w ramię i uciekł na górę tego domu. Cassie pobiegła za nim i tak strzelali do siebie. Potem prawie jej nie postrzelił bo była za ścianą i on zaczął strzelać do niej przez tą ścianę. W pokoju w którym był Richard była dziura w podłodze i on udawał że w nią spadł (zostawił swoją broń i skrawek ubrania). Gdy Cassie przyszła zobaczyć co się stało on wyskoczył z ukrycia i zepchnął ją na balkon. Tam zaczął ją dusić. Już prawie ją udusił, ale ona rozwaliła nogą poręcz na której się opierała (gdy on ją dusił) no i zepchnęła go. Richard spadł na skały, a Cassie w ostatniej chwili złapała się resztek poręczy balkonu. Potem przyszedł Justin i pomógł jej się wydostać na gorę (chociaż na początku wyglądało to jakby chciał ją też zepchnąć - przynajmniej dla mnie).

Cassie powiedział Justinowi, że jeśli to nie on zabił i za to że jej pomógł to ona tez mu pomoże. Jednak ona podpuściła go ( przy małym udziale partnera, który przy okazji powiedział jej że nie chce zmieniać jej na innego partnera), że sędzia właśnie ogląda kasetę z nagranie morderstwa tej kobiety (bo niby Richard miał kamerę w piwnicy) i on sie przyznał że to on ją zabił, bo Richard powiedział że tylko w taki sposób będzie wolny. ( nie wiem czy działo się coś jeszcze istotnego, bo na chwilkę musiałam wyjść). Potem była scena jak Cassie jednak poszła na rozprawę tego męża który omal jej nie zabił. I tak się to skończyło.

Trochę tego dużo ale nie potrafiłam tego krócej streścić:)

Tilla

Dziękuję Ci bardzo:) Tyle mi w zupełności wystarczy:)

basienka310

nie ma za co ;) za krótki, za krótki, za krotki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones