PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 673
oceny
6,8 10 1 36673
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Gdyby nie Sandra Bullock dała bym nawet 8. Jest denerwująca i ma tępy wyraz twarzy :)

ocenił(a) film na 7
Ksenia_

ach te kobiety.....zazdrość

ocenił(a) film na 6
tomasz_nowak6

Wiesz, jestem facetem a jednak mi też Sandra "nie leży". Są gusta i guściki :)

Mi_M

jak jesteś facetem to ma ci "stać" a nie "leżeć"

ocenił(a) film na 6
pozmar

No to w takim razie, stosując twoją terminologie, patrząc na grę aktorską oraz całokształt- "nie staje mi" :P

Mi_M

"czegoś mi nie staje" - pisał już wieszcz

tomasz_nowak6

Ach ci mężczyźni...Nigdy nie mają nic mądrego do powiedzenia...Wszyscy tak samo ograniczeni.

ocenił(a) film na 8
Ksenia_

chyba ty

Ksenia_

Potwierdzam. Bullock ma tępawy wygląd i jest przynajmniej dla mnie irytująca.

Ottiss14

xDDD

ocenił(a) film na 7
Ksenia_

Jak to Sandra Bullock.

ocenił(a) film na 6
breton1

Sandra jest zajebista to pierwszoplanowa gwiazda zagrała w wielu świetynych i juz kultowych filmach a co do kesni ,... ktoś tu chyba zazdrości Sandrze Bullock sławy bogactwa i urody

ocenił(a) film na 6
konrii_2

Nie trzeba Sandrze niczego zazdrościć, żeby po prostu stwierdzić, że w tym filmie się nie popisała. Oczywiście nie ujmując przy tym jej dotychczasowemu dorobkowi aktorskiemu :)

Eliisavetta

Ksenia napisała, że ma tępy wyraz twarzy więc oceniła wygląd Sandry, a nie jej grę.. gdzieś już chyba spotkałam się z komentarzem Ksenii, też krykykowana była wtedy Sandra, tak, że ona/on jej po prostu nie lubi, a co za tym idzie zazdrość wchodzi w grę ;) pozdrawiam Ksenię :)

ocenił(a) film na 9
konrii_2

uważam podobnie świetna aktorka i naprawdę zagrała bardzo dobrze

ocenił(a) film na 7
Ksenia_

a ile dalas?

soglif3

Dałam 7.

ocenił(a) film na 3
Ksenia_

Ja też jej nie lubię i mam głęboko w poważaniu jej bogactwo i rzekomą urodę. O wiele bardziej podoba mi się Salma Hayek, Bullock to aktorka jednej miny i tępego zachowania się jak szmaciana lalka. Czy krytyka musi wynikać z zazdrości, ludzie? LUDZIE, CO Z WAMI...?!

Anixot

Bardzo trafnie.

Ksenia_

Ja lubię Sandrę. Ale zgadzam się z Tobą Kseniu, że w tym filmie nie wypadła najlepiej. Odnosiłam wrażenie jakby nie chciało jej się grać, zero emocji na twarzy, zero zaangażowania. O wiele lepiej wypadli R.Gosling i M.Pitt.

Vinga2312

Myślę, że ona właśnie taka w tym filmie miała być.
Jako pokiereszowana psychicznie, zamknięta w sobie, a angażująca się za bardzo w sprawy, które miały odczyn jej własnej historii swoją rolę zagrała dobrze.
Trudno tu o fajerwerki grając taką "wycofaną" postać.

Ksenia_

Michael Pitt grał w tym filmie a ty mówisz ze Bullock ma tępy wyraz twarzy? -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones