PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 772
oceny
6,8 10 1 36772
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Moze moje ytanie wyda sie Wam smieszne,ale ja naprawde nie do konca rozumiem...znaczenie tytulu. Bede naprawde wdzieczna za jakies sugestie.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Miu_Miu

Tytuł
Mi się film podobał, ale też nie rozumiem znaczenia tytułu!
Jak się dowiesz to napisz!
I ta blondie........po jaką ch..... ją tam wzięli?!
K

użytkownik usunięty

po to
aby poróżniła głównych bohaterów. Gosling stał się zazdrosny o Pitta, a Pitt wściekły na Gosslinga za dostarczoną dyskietkę z jego spotkania z blondyną

ocenił(a) film na 7

o blondie ciąg dalszy
Chodzi o to, ze wolalabym, zeby sens istnienia blondie byl wiekszy niz to, ze ma poroznic bohaterow... Bo przez to intryga nie trzyma sie kupy...

Miu_Miu

koniec o blondie
Wprawdzie nie pamiętam już szczegółów, ale wydaje mi się, że blondie pojawia się by poróżnić bohaterów. Jest to potrzebne do tego, żeby wyjaśniła się zagadka sprawcy mordu. Gdyby chłopcy nie byli poróżnieni, wówczas nie daliby się podejść przesłuchującym, którzy sugerowali, że ten drugi wszystko wygadał. Gdyby nie blondie, wiedzieliby, że mogą na siebie liczyć, a tak pojawił się moment zawahania. Co o tym sądzisz?

ocenił(a) film na 7
beti

niech stanie się koniec ;)
Ja doskonale rozumiem, ze ona pomaga rozwiazac zagadke morderswa. Jednak mnie dreczy to, ze pojawia sie znikad, znienacka, jest postacia plytka, ktorej jedynym zadaniem jest poroznienie bohaterow. A wg mnie to za malo, zeby dodawac kolejna postac do grona wielu bohaterow.

Miu_Miu

o.k.
Jeśli wg Ciebie to za mało to jak być rozwiązał/a/ problem ujawnienia mordercy. Gdyby nie poróżniła ich dziewczyna, to chyba nikomu innemu by się to nie udało. Z ciekawością czekam na odpowiedź.

ocenił(a) film na 7
beti

podnosząc rękawicę
Ja caly doskonale rozumiem, ze dziewczyna, ktora ich sklocila jest swietnym rozwiazaniem dla scenarzystow (bo prostym).
Niestety film ogladalam naprawde dawno. Jednakze wydaje mi sie, ze panowie (gdyby w rzeczywistsci istnieli, bo przeciez w filmie wszystko jest mozliwe ;) nie pozwoliliby, aby na drodze do popelnienia zbrodni doskonalej stanela blond-bestia. Jednak (z powodu mojej starzejacej sie pamieci ;) na jakies sugestie z mojej strony dotyczace zmian w scenariuszu bedzie trzeba poczekac. Troszke mi to zajmie, ale od czego sa wakacje ;)
Postaram sie stanac na wysokosci zadania i pomyslec nad ciekawszym rozwiazaniem zagadki morderstwa.

Miu_Miu

a jednak
Nie marnuj wakacji na takie głupstwa. I przede wszystkim przypomnij sobie, że kobiety stawały się powodem wojen (Helena), nie wspominając już o kłótniach facetów.

ocenił(a) film na 7
beti

zbyt wiele Helen
A poniewaz dzieje sie to az od czasow starozytnych, uwazam motyw az za nadto ograny... Czas odswiezyc zakonczenia filmow.

Miu_Miu

chodzi o to
że mordercy wybrali swoją ofiarę nie kierując się żadnymi motywami osobistymi, ale tak jakby ofiarą miała być osoba, na której wyliczanka się skończy - jak w dziecięcej zabawie ene due .... i inne wyliczanki. Na kogo wypadnie na tego bęc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones